Металеві двері

Сучасний ринок збиває з пантелику покупця не тільки кількістю різноманітних моделей вхідних дверей, а й ціновим діапазоном — він дуже широкий. На металеві вхідні двері ціна може коливатися від 2500 до 30000 гривень – залежно від модифікації, обробки, замкової системи і так далі. Наскільки ж співвідносяться між собою на металеві двері вхідні ціни та якість?
Вхідні двері: ціна нижча, а якість?
Зазвичай вважається, що якщо на двері вхідні ціна невисока, то і якість теж не дуже висока. Однак подібне вірно далеко не у всіх випадках.
Наприклад, кустарні виробники пропонують двері вхідні, ціна на які нижча, ніж у серійних виробників аналогічного продукту. При цьому економія здійснюється за рахунок використання під час виробництва більш дешевих та менш якісних матеріалів. Тим же грішать і деякі серійні виробники (наприклад, у китайських виробників на вхідні двері ціни ще нижчі, ніж у кустарних майстерень, але якість така, що двері кустарного виробництва можна вважати відмінними в порівнянні з китайським «ширвжитком»).
Той же виробник, який дбає про якість товару, пропонує вхідні двері, ціна яких знижується за рахунок вартості обробки (наприклад, для виробництва дверей економ-класу застосовуються недорогі оздоблювальні матеріали), але при цьому зберігаються всі споживчі характеристики (міцність, довговічність, злостійкість, шумо- та теплоізоляційні властивості). Тож можна придбати вхідні двері, ціна на які буде невисока, а ось якість – відповідатиме найкращим зразкам.
Металеві двері вхідні: ціни економ-класу
Вивчаючи пропозиції ринку, слід одразу відкинути пропозиції вхідні двері, ціна на які нижче 2500 гривень – подібне зниження ціни означає значне погіршення споживчих характеристик. Для виробництва таких дверей використовується дуже тонкий метал, нерідко відсутній наповнювач між дверними полотнами (або застосовується картон – як у китайських дверях), відсутні ущільнювачі, встановлена ненадійна та дешева замкова система.
Якщо на двері вхідні ціна знаходиться в діапазоні 2500-3000 гривень – це справжній економ-клас, який має всі необхідні споживчі характеристики, якісний товар за демократичною ціною..
Металеві двері вхідні: ціни еліт-класу
Для еліт-класу металевих вхідних дверей ціна практично не має верхньої межі – все залежить від якості обробки та матеріалів, що застосовуються для неї. Але зазвичай для еліт-класу на двері вхідні ціна рідко перевищує 20 000-30 000 гривень, а частіше такі двері коштують ще дешевше.
При виробництві металевих дверей класу luxury використовуються такі оздоблювальні матеріали, як натуральна шкіра, масив деревини рідкісних та екзотичних сортів, кольорові скляні вітражі (при цьому застосовується скло особливої міцності, щоб не знизити характеристики дверей) та інші дорогі матеріали. Таке оздоблення здатне перетворити звичайні вхідні двері в справжній витвір мистецтва, але і на подібні вхідні двері ціна, зрозуміло, набагато вища, ніж на двері, чиє оздоблення – порошкове напилення або вінілшкіра.
Якщо ви готові платити за зовнішній вигляд, якщо вам критична статусність застосовуваних матеріалів, то ваш вибір — клас luxury. При цьому можна вибрати серійну модель цього класу, а можна замовити двері в індивідуальному виконанні (аж до обробки за власними ескізами замовника).
Але якщо кошти обмежені, і ви хочете придбати металеві двері вхідні, ціна на які буде достатньо демократичною, то зверніть увагу на економ-клас: ви отримаєте цілком естетичні двері, чиї характеристики міцності не поступляться еліт-класу, але зате ціна буде набагато нижче за рахунок використання більш дешевої обробки.
При бажанні можна замовити і двері економ-класу (така можливість особливо актуальна для власників приватних будинків та котеджів) – і ви отримаєте недороге, але якісне та вишукане оздоблення, відмінні міцні двері, а на такі вхідні двері ціна буде невисокою.