Вибір обробки

Наша компанія є українським виробником вхідних металевих дверей. Ми займаємося виготовленням, монтажем та гарантійним обслуговуванням дверей у Києві та Київській обл. Купити броньовані двері, вхідні двері в Києві ви можете, звернувшись за телефонами на нашому сайті. Ми робимо як недорогі варіанти дверей, так і двері еліт класу.

Двері Кербер — пропонує своїм клієнтам широкий асортимент фасадного оздоблення для бронедверей, такі як: МДФ панелі ламіновані, фарбовані, шпоновані, польський і російський кожвініл, ламінат, полімерне та нітро фарбування, вагонка листяних та хвойних порід дерева, антивандальна ізраїльська термоплен дерево.

Кожвініл

Оздоблення «шкірвініл» – є оздобленням економ – класу, але й одночасно найзатребуванішою. Відносно невисока ціна бронедверей з цією оббивкою гармонійно поєднує в собі високі тепло- та шумоізоляційні властивості рівнозначні лише елітним оздобленням, таким як: МДФ панелі та натуральній фільонці. Ми пропонуємо кожвініл російського та польського виробництва, що відрізняються між собою забарвленнями та фактурою. Російський шкірвініл — це квартирний варіант обробки броньованих дверей. Польський, за рахунок своєї еластичної основи, може експлуатуватись і у вуличних умовах. Під шкірвініл проклеюється поролон 10мм.

Вагонка

Вхідні двері з даним оздобленням часто встановлюються у приватні будинки, лазні, сауни. Ширина та товщина вагонки буває різна. Ми пропонуємо вагонку різних порід натурального дерева. Вагонка може бути чистою або із сучком. Тонування поверхні вагонки ми здійснюємо за бажанням клієнта у різні кольори та відтінки. Широкий асортимент антисептиків та лакофарбової атмосферостійкої продукції забезпечує не лише привабливий зовнішній вигляд вхідної бронедвері, а й робить її більш стійкою до будь-яких погодних умов.

Порошкове фарбування

Бронедвері Київ з таким фарбуванням мають естетичний та гарний вигляд. Це фарбування має дрібнозернисту структуру, яка візуально нагадує мармур. Це оздоблення підходить для вуличного боку бронедвері. Такі двері можна встановлювати у приватні будинки, квартири, офіси. Переваги цієї обробки в тому, що вона стійка і витримує всі несприятливі впливи навколишнього середовища, а також має антивандальні властивості. До недоліків цього оздоблення можна віднести лише те, що у разі пошкодження, реставрація та ремонт за місцем неможливий. У такому випадку доведеться броньовані двері відвозити на фарбування в камеру для фарбування. Бронедвері з порошковим фарбуванням погано зберігає тепло, і тому ми рекомендуємо другий бік дверей оббити шкірвінілом або МДФ панеллю, вагонкою.

Графітове фарбування

Зовнішній вигляд графітового фарбування дуже нагадує порошкове фарбування. Графітове фарбування — це рельєфне фарбування. Схожість з порошковою пояснюється тим, що в основі фарбування графітового порошкові емалі. Але це фарбування має більш багатий вигляд, так як воно крупнозернисте на відміну від порошкової і нанесення на двері технологічно зовсім інше. Наноситься фарба на поверхню броньованих дверей у кілька шарів пульверизатором з інтервалами на день до повного висихання. Час, який потрібний для повного висихання 7-10 днів. В кінцевому результаті виходить рельєфне фарбування, яке імітує величезні краплі дощу, що стікають, переливаються різними кольоровими відтінками. Бронедвері з графітовим фарбуванням погано утримують тепло. Тому ми рекомендуємо другий бік дверей – обробити вагонкою, шкірвінілом або МДФ панеллю.

Ізраїльська термоплівка (антивандальна)

Броньовані двері з цією обробкою відносяться до середньої цінової категорії. Термоплівка VINORIT, яку ми використовуємо, виготовляється в Ізраїлі. Вона імітує різні породи дерева. Назву «антивандальна» плівка отримала за високу стійкість до вандальних проявів різного роду. Двері з антивандальною плівкою практично не бояться механічних пошкоджень, впливу ультрафіолету, вологи, перепаду температури, дії вогню. Прекрасний зовнішній вигляд та невибагливість в експлуатації — це ще одна перевага цієї обробки. Такі броньовані двері можуть бути встановлені як квартиру, так і в офіс, будинок.

ДСП ламінована

ДСП (деревно-стружкова плита) виготовляється зі стружок і тирси, яка просочена зв’язуючою речовиною (формальдегідні смоли). Ламінована ДСП — це фанерована плівкою ДСП на основі термореактивних полімерів (плівками паперово-смоляними). Цей вид обробки, як і обробка МДФ панеллю, є міцною та довговічною. Вона має підвищену тепло та звукоізоляцію. Товщина плити складає 16 мм. Цей вид оздоблення має найрізноманітнішу кольорову гаму з усіх вищезгаданих варіантів оздоблення, яку «Двері Кербер» пропонує своїм клієнтам. Сталеві двері з ламінованою ДСП мають прекрасний зовнішній вигляд і невибагливі в експлуатації. Єдиним недоліком є ​​лише те, що ДСП – матеріал дуже твердий. І тому не піддається тонкій обробці ( фрезерування, фігурні деталі).

МДФ ламінована

Багатий і респектабельний вигляд має броньовані двері з цією обробкою, які відносяться до розряду «елітних». Вона є довговічною, міцною і має високі естетичні характеристики. МДФ панелі – це матеріал екологічно чистий. Бронедвері з такою обробкою мають високу тепло-і звукоізоляцію, що пояснюється тим, що товщина МДФ 16мм. МДФ панелі досить м’які і піддаються навіть найтоншій обробці. Це оздоблення є улюбленим фасадним матеріалом сучасних дизайнерів. Крім того, що МДФ панелі мають практично всі переваги натурального дерева, так вони і коштує набагато дешевше, а й служать також довго. Ми надаємо нашим замовникам на вибір більше 450 варіантів малюнків, що підходять до інтер’єру і до смаку, і більше 100 варіантів кольорової гами полімерної плівки. Полімерна плівка, якою ламінується панель МДФ, імітує різноманітні породи дерева і буває матовою і глянсовою. Бронедвері купити в Києві з таким оздобленням можна у нас і встановити в квартиру, будинок.

МДФ фарбована

Ця обробка, як і обробка ламінована МДФ, відноситься до групи «елітних» і має багатий і респектабельний вигляд. Має це оздоблення високими естетичними характеристиками, а також воно міцне та довговічне. МДФ панелі — це матеріал екологічно чистий Бронедвері з такою обробкою мають високу тепло- і звукоізоляцію, що пояснюється тим, що товщина МДФ 16мм. Для наших клієнтів ми пропонуємо два варіанти фарбування МДФ. Такі як: графітове фарбування та автомобільне з лаковим покриттям. Технологія фарбування та лакування МДФ панелей – спеціальна. Вартість таких панелей дорожча, ніж ламінованих. Термін виготовлення 2-3 тижні. Бронедвері з цією обробкою не бояться вологи і мають пожежостійкі властивості. Ми радимо такі двері для експлуатації на вулиці. Основний недолік цієї обробки полягає в тому, що сильні механічні дії вона не витримує.

МДФ шпонована

Шпоновані МДФ панелі, як і ламіновані і фарбовані відносяться до групи «елітних» оздоблення і мають ті ж властивості. Для шпонування панелей МДФ використовується шпон виключно дорогих порід дерева. Великий вибір якісних лакофарбових матеріалів дозволяє отримати необхідний відтінок та збільшити термін служби до максимуму. Броньовані двері з такою обробкою можна експлуатувати у вуличних умовах.

Фільонка натуральна

У виготовленні фільончастих фасадів ми використовуємо різні породи дерева, такі як дуб, сосна, ясен, вільха та клен. Фільонка — це декоративна накладка, яку виготовляють з різних порід натурального дерева. Фільонка є найдорожчою обробкою, але і найкрасивішою. Бронедвері з натуральною фільонкою мають високі тепло та звукоізоляційні характеристики. Вибір малюнків та колірних відтінків не такий великий, як для МДФ панелей. Антисептичні засоби, якими покривають фільонку, дозволяють експлуатувати броньовані двері з цією обробкою у вуличних умовах.