Вхідні двері

Ви затеяли ремонт, перепланування житла або просто хочете змінити шпалери? Напевно навіть найменша зміна в інтер’єрі та дизайні приміщення, спричинить необхідність нових змін. Найпоширенішим випадком при зміні квартирного іміджу є необхідність заміни вхідних дверей. Виходить так тому, що старі вхідні двері перестають гармонійно поєднуватися з оновленим приміщенням. Київ вам здатний запропонувати вхідні двері в широкому асортименті, тільки не всі торгові точки здатні ручатися за якість продукції, що реалізується. Безумовно, якісні вхідні двері можна знайти, але необхідно знати напевно точно, де власне їх шукати. Найкращі і надійні вхідні двері в Києві, купувати краще безпосередньо від виробника яким і є Кербер.

Історія виникнення вхідних дверей

Ми настільки звикли до дверей, що їхня відсутність здатна викликати паніку. А чи знаєте ви, що перші вхідні двері, з’явилися ще в ті часи, коли людина жила в печері. Звичайно ж тоді вони не мали той вигляд як зараз, але їхнє існування очевидне. Стародавня людина, прагнучи захисту свого житла, маскувала вхід у печеру за допомогою гілок, шкур, трави, полотен, листя та каміння. Через деякий час людина навчилася будувати житла, оскільки печер на всіх швидше за все не вистачало. Так з’явилися перші вхідні двері з дощок, які замикалися на засув. Ті, вхідні броньовані двері Київ, які пропонує замикаються вже зовсім не на засув, а на надійний замок з високим ступенем захисту.

Щоправда, й часи були тоді інші. Людині були потрібні вхідні двері з двох причин — захист від негоди та захист від тварин. З крадіжкою в античні часи було строго і злодюжки максимум, що могли вкрасти це курку з обійстя. Ви, напевно, бачили вхідні двері, які складаються з двох половин. Так ось, вигадали їх у Данії. Задум і проста і геніальна одночасно, оскільки відкривши нижню половину, можна випустити на вулицю домашню тварину, а відкривши верхню половину, можна провітрити приміщення і бути впевненим у тому, що сусідський пес не забіжить до вас у гості.

Був період, коли людство прагнуло прекрасного і краса створювалася повсюдно. Вхідні двері не стали винятком. Найкрасивіші двері, які великий художник Мікеланджело назвав «Брамою Раю», знаходяться у Флоренції і були виготовлені в 1425 на замовлення заможної гільдії купців. На сьогоднішній день якісні вхідні двері Київ покаже вам не лише у класичному виконанні. Сучасні технології дозволяють оформляти та декорувати двері з урахуванням усіх побажань замовника. Перед тим як ознайомитися з нашим асортиментом і купити вхідні двері, прочитайте кілька рядків про найцікавіші вхідні двері.

5 — найцікавіших вхідних дверей у світі

1. На першому місці вхідні двері, що знаходяться на території Англії. На сьогоднішній день, це найстаріші двері в усьому світі, оскільки за результатами експертизи, деревина з якої вона виготовлена відноситься до одинадцятого століття. Що ще цікаво, то це те, що вона все ще перебуває в робочому стані, не скріпить, не всихає і не розсипається.

2. Друге місце віддамо найважчій рекордсменці, яка важить 312 тонн. Виникає цілком логічне питання. Як відкрити таку міць? Дуже просто, тому що відкрити її без зусиль може одна єдина людина. Знаєте у чому секрет? А секрет у тому, що ці гігантські вхідні двері завтовшки в два з половиною метри кріпляться на спеціальних петлях. Виникає й друге питання. Чи всі вхідні двері, що пропонуються на ринку, комплектуються якісними петлями? Відповідаємо одразу. Ні, далеко ще не все. Саме двері цілком можуть бути виготовлені з якісних матеріалів, а ось на петлях та інших комплектуючих жадібний виробник може заощадити.

3. Третє місце займають найшвидші двері. Як правило їх встановлюють у спеціальних лабораторіях, де проводяться роботи з вибуховими речовинами. Тут швидкість відкриття безпосередньо відповідає за збереження людських життів. І, звичайно ж, секрет тут знову таки у дверних петлях.

4. На четвертому місці, знаходяться найнадійніші двері. Встановлено її в головному сховищі Америки — Форт-Нокс. Її характеристики по масі і товщині поступаються найважчим дверям. Ось дивіться самі. Товщина – один метр, а вага – всього 20 тонн. Але секрет у них не лише у товщині та вазі. Вся справа в тому, що вони зварені спеціальним способом із семи шарів сталі. Даний спосіб знають одиниці, оскільки він дбайливо і надійно зберігається під грифом «цілком секретно». Ці двері мають тринадцятий клас безпеки з тринадцяти! Відкрити з не зможе навіть найзапекліший зломщик. Звичайно, вхідні двері Київ вам такі не запропонує, але фірма Кербер, враховуючи всі ваші потреби, забезпечить ваше житло або офісне приміщення якісним товаром з високим ступенем захисту.

5. П’яте місце займають найкрасивіші двері, про які вже було написано вище. Єдине, що варто додати так це те, що над їх виготовленням, чи вірніше сказати над створенням, працювали два знаменитих архітектори — Гіберті та Андреа Пізано.