Відкриття дверей

Життєві ситуації бувають зовсім різні, наприклад, хоча б така:
ви повертаєтеся додому з тривалого відрядження або з роботи, а можливо і з прогулянки, а квартиру потрапити не виходить. І це не через те, що вас не пускає дружина або чоловік, ви просто втратили ключі або зламався ключ при відкритті або була спроба злому замків. Ну, що тут скажеш, буває. Головне в цій ситуації не панікувати і не поспішати виламувати двері, а згадати, що є фірми, які пропонують таку послугу, як аварійне відкриття вхідних дверей. Пам’ятайте, що самодіяльність у таких питаннях може загрожувати наслідками, а саме: пошкодженням вхідних дверей та дверних замків. Щоб уникнути таких наслідків, краще звернутися за допомогою до наших фахівців, які в свою чергу допоможуть вам конструктивною порадою або ж виїдуть на місце і постараються дбайливо відчинити замок при мінімальному пошкодженні бронедвері. Якщо ви вважаєте, що відчинити двері — це дрібниця, то ви глибоко помиляєтеся. Воно може бути дрібницею для професіоналів, але, ні як для обивателя. Прийнявши рішення самостійного розтину замку, щоб заощадити, ви виправдовуєте приказку «скупий платить двічі» зі 100% віддачею.
Найчастіше людей, які потрапили в таку ситуацію, хвилює таке питання: чи зможуть наші фахівці відчинити двері без пошкоджень. Більшість фірм, які пропонують таку послугу, заявляють, що вони відчиняють вхідні двері без пошкоджень. Ми хочемо пролити світло на найбільш поширені ситуації.
Ситуація №1: Відчиняючи чи закриваючи двері, у вас заклинив ключ у замку. І, як правило, ви примудрилися, застосувавши при цьому нелюдську силу, провернути його ще кілька разів. Що тут скажеш, розкрити без пошкодження ручок, корпусу замка, оздоблення можливо лише, якщо циліндровий замок. А ось циліндр, вибачте, вже не врятувати.
Ситуація №2: Ця ситуація нічим не відрізняється від першої, за винятком лише того, що циліндр закритий броненакладкою. У цьому випадку ви розпрощаєтеся і з циліндром та броненакладкою, але замок залишиться жити.
Ситуація №3: Спроба проникнення до приміщення зловмисників. У таких випадках дії наших фахівців залежать від способу, який використовувався під час спроби проникнення.

Якщо у вас заклинив ключ у сувальдному (сейфовому) замку і не зламався, відкрити його без пошкоджень можливо. І ви зможете ним скористатися ще довгий час.

Як говорилося раніше, життя нам підносить не завжди приємні сюрпризи, але вихід із ситуації завжди можна знайти. Звертайтеся до нас і ми завжди прийдемо на допомогу.