Установка дверей

Варіанти встановлення дверей

1

. Рама дверей з куточка 63 або 50, кріплення «внахлест», «на вуха», або «в стик».
2. Рама дверей з куточка 63 або 50, кріплення «через раму».
3. Рама дверей з куточка 63 або 50, кріплення «на стяжку» з рамою у відповідь.
4. Рама дверей з куточка 63 або 50 з коробочкою 40 або 35 або 25 кріплення «нахлест».
5. Рама дверей з швелерів 50х50, 80х40, 140х60, 100х50, 160х65 кріплення в «нахлест» або в раму, петлі не виступають за розміри коробки.

6. Рама дверей із профільних труб 40х60, 40х50, 40х40, з чвертю 25х60.

7. Рама дверей з куточка 63 або 50 із чвертю (квадрат 14, 12).

8. Рама дверей із профільних труб 60х60, 50х40, 50х50, кріплення в раму.

Правильне встановлення вхідних дверей

Встановлення вхідних дверей є основною умовою її тривалого функціонування та одним з основних факторів загальної злобезпеки вхідних дверей. Нерідко цей фактор вислизає від уваги замовників. Зазвичай йдеться про конкретний клас захисту обраної моделі. Однак дотримання цієї та інших технічних характеристик гарантується лише за умови правильної установки вхідних дверей.

Окрім злобезпеки, від того, як виконано встановлення вхідних дверей, залежить надійність та тривалість її експлуатації. Якщо монтаж вхідних дверей виконаний з помилками, неминуче відбуватиметься розхитування дверної коробки, що приведе до руйнування стіни, в якій встановлені вхідні двері.

Слід враховувати, що металеві вхідні двері значно важчі, ніж міжкімнатні двері. При експлуатації дверна коробка зазнає значних механічних навантажень. Дверне полотно при закриванні дверей може завдавати удару силою в десятки і сотні кілограмів. При розгортанні значним навантаженням піддається та частина коробки, де розташоване кріплення підвіски дверного полотна.

Тому правильне встановлення вхідних дверей вимагає особливої ​​кваліфікації майстрів. Крім того, слід враховувати, що дешеві бронедвері менш вибагливі. Їхню установку можна довірити менш кваліфікованим робітникам. У той же час найбільш надійні металеві вхідні двері мають низку спеціальних механізмів захисту від злодіїв. Внаслідок особливої ​​складності такої роботи, монтаж вхідних дверей високого ступеня захисту від злому вимагає вищої кваліфікації робітників, для них використовуються дорожчі будівельні матеріали і зрештою ціна установки дверей вищої якості коштує дорожче.

У жодному разі не варто довіряти цю роботу майстрам-універсалам. Якщо міжкімнатні двері їм під силу, то навіть дешеві вхідні двері краще довірити вузьким фахівцям з монтажу металевих дверей. Хоча ціна установки дверей висококласними фахівцями буде вищою, ви втратите більше грошей, нервів і часу, якщо установка найважливішої в будинку дверей буде виконана неякісно.