Вибір конструкції

Що являє собою металоконструкція

1. Дверна коробка виготовляється із 5мм. чи 6 мм. кутової сталі (L 50 – L63), з двома або трьома петлями (кульковими або на опорних підшипниках), залежно від побажання замовника та розміру вхідних дверей.
2. Каркас дверного полотна має два горизонтальні і три вертикальні ребра, які виготовляються з кутової сталі товщиною від 3мм. до 5мм. (L35-L50), а також два антизрізи (не дозволяють зняти бронедвері при зрізаних петлях).
3. Вільний простір металевих дверей між ребрами жорсткості заповнюється звуко та теплоізоляцією, для цього використовується негорюче мінеральне волокно провідних виробників: ISOVER, ROCKWOOL, URSA.
4. Каркас дверного полотна накривається двома листами високоякісної сталі завтовшки від 1,5 мм. до 2мм. залежно від обраного варіанта обробки. По периметру дверного полотна проклеюється гумовий ущільнювач.
5. Замки та дверна фурнітура, які ми встановлюємо на сталеві вхідні двері, відомих світових виробників, таких як CISA, MOTTURA (Італія), MUL-T-LOCK (Ізраїль), GERDA (Польща), TESA, AZBE (Іспанія), Apecs , Class ( Росія). А також ми пропонуємо встановлення та підключення механізму (система – краб) тристороннього та чотиристороннього замикання.

Основні типи конструкцій вхідних металевих дверей.

1. Кутові металеві двері тип 1:

Конструкція такої бронедвері складається з внутрішнього та зовнішнього листів сталі. Дверне полотно з внутрішніми ребрами жорсткості виготовлене із сталевого куточка завтовшки 35 мм. Дверна рама виготовлена з куточка 50 мм.

2. Кутові бронедвері тип 2:

Конструкція цих дверей також складається з двох листів металу (зовнішнього та внутрішнього). Каркас дверного полотна виконаний із куточка завтовшки 40 мм. Рама дверей виготовлена з куточка завтовшки 50 мм.

3. Кутові двері тип 3:

Металоконструкція вхідних дверей складається з внутрішнього та зовнішнього листів металу. Дверне полотно та внутрішні ребра жорсткості виготовлені з куточка 40 мм. Рама дверей зроблена зі сталевого куточка 63 мм.

4. Кутові металеві двері з подвійним притвором:

Дверне полотно складається з двох листів металу, а каркас дверей та ребра жорсткості з металевого куточка 40 мм. Рама виконана з куточка завтовшки 50 мм. Особливістю цієї конструкції є наявність подвійного притвору. Дверна рама та полотно дверей мають два контури ущільнення та дотику, що забезпечує підвищену тепло та шумоізоляцію. Другий притвор виготовляється із сталевого квадрата перетином 14 мм. та приварюється до рами.

5. Кутові двері з подвійним притвором:

Дверне полотно має два листи металу, а силові грати виготовлені з куточка 40 мм. Рама металевих дверей виконана з куточка 63 мм. Є подвійний притвор. Другий притвор виконаний із сталевого квадрата перетином 20 мм.

6. Кутові вхідні двері з подвійним притвором:

Дверне полотно складається із двох сталевих листів. Каркас сталевих дверей та ребра жорсткості з куточка 50 мм. Рама вхідних дверей виконана з куточка 63 мм. Металеві двері мають подвійний притвор, виконаний з квадрата 20 мм.

7. Кутові сталеві двері з додатковими стійками в коробці:

Такий тип конструкції застосовують у випадках, коли дверний проріз необхідно звузити або потрібен додатковий захист ригелів замків. Додаткові коробочки до дверної рами виготовляються з куточка 35 мм.

8. Кутові броньовані двері з коробкою з квадратної труби:

Така конструкція потрібна у випадках, коли є необхідність звуження дверного отвору або створення додаткового захисту ригелів замків. Дверна коробка виготовляється із сталевої квадратної труби 50×50. Дверне полотно та ребра жорсткості виконані з куточка 40 мм.

9. Профільна конструкція з прямокутних труб тип 1:

Каркас дверного полотна та ребра жорсткості виготовлені із прямокутних сталевих труб із перетином 40х20 мм. та вкриті двома листами металу. Дверна рама виконана з прямокутних сталевих труб із перетином 40х40 мм та 50х25 мм.

Така конструкція вхідних дверей має підвищену зламостійкість, подвійний притвор та високі шумо та теплоізоляційні властивості.

10. Профільна конструкція з прямокутних труб тип 2:

Периметр металевих вхідних дверей та ребра жорсткості виготовлені з куточка 40 мм. та вкриті двома металевими листами. Рама дверей виконана з прямокутних металевих труб із перетином 50х50 мм та 60х30 мм.

Дана металоконструкція є дуже міцною та забезпечує підвищений рівень злостійкості.

11. Профільна конструкція (посилена) із прямокутних труб:

Каркас дверей та ребра жорсткості виготовлені з куточка 50 мм. Металоконструкція дверей вкрита двома листами металу. Дверна рама виконана з прямокутних металевих труб із перетином 60х40 мм та 60х30 мм.

Така металоконструкція має подвійний притвор і є найбільш надійною та міцною із стандартних металоконструкцій.

Категорії складності металоконструкцій

 1. Одностулкові
 2. Одностулкові з арочною фрамугою
 3. Одностулкова з фрамугою зверху.
 4. Одностулкова арочна
 5. Двостулкова
 6. Одностулкова з бічною фрамугою
 7. Двостулкова з верхньою фрамугою
 8. Одностулкова з бічними та верхньою фрамугами
 9. Двостулкова з бічною та верхньою фрамугами
 10. Одностулкові з бічними та верхньою фрамугами
 11. Двостулкова з арочною фрамугою
 12. Аркова двостулкова
 13. Арочна одностулкова з бічною фрамугою
 14. Двостулкова з бічною та верхньою фрамугами
 15. Одностулкова з бічною та верхньою арочною фрамугами