Вибір замків

Головними складовими бронедверей, вхідних дверей є замки. Саме вони забезпечують протизломність та надійність. Тандем дверних замків підвищеної секретності із міцною металоконструкцією є запорукою безпеки будинку та збереження вашого майна. Замки на вхідні двері бувають: врізні, накладні, кодові та електрозамки. Ми пропонуємо широкий асортимент сертифікованих замків провідних світових та вітчизняних виробників.

«ГАРДІАН» є результатом копіткої та тривалої роботи з розробки якісних замків для сталевих дверей. Вони виробляються з 1993 року. Окрім виготовлення дверних замків, компанія Гардіан є світовим лідером із виготовлення металевих дверей. Корпуси замків виготовляються з листової холоднокатаної сталі 2 мм, а конструкції замків 30-ї серії виключають засмічення замкової свердловини. Деталі замків виготовлені з оцинкованої сталі або проходять процес гальванічного покриття нікелем або цинком. Надійність продукції та неперевершена якість замків «Гардіан» підтверджуються численними нагородами та міжнародними дипломами.

«KALE» — це замки одного з найбільших світових виробників дверних замків Kale Kilit, який, у свою чергу, є найбільшим виробником замків дверних, металевих дверей, сейфів та замочно-залізних виробів у Туреччині. Виробнича потужність цього виробника становить понад 100 000 одиниць продукції на день. Діяльність цієї компанії почала початок у 1953 році. Контроль якості є обов’язковим та здійснюється на всіх етапах виробництва широкого асортименту продукції. Продукція Kale Kilit постачається у 80 країн світу, серед яких Німеччина, Росія, Австрія, Голландія, Україна. Циліндрові механізми та дверні замки під маркою Kale Kilit давно завоювали повагу у виробників сталевих дверей завдяки відсутності нарікань покупців, легкості та зручності монтажу.

Замкам APECS це замки російської компанії Apecs, яка професійно займається виготовленням замків вже два десятиліття. За ці роки марка стала «народною» у Росії. Асортимент продукції досить широкий: накладні, врізні, кодові та висячі замки, дверні доводчики, клямки, петлі та оптика, ручки, віконна та дверна фурнітура. Висока якість і різноманітний ціновий діапазон продукції, що виготовляється, дозволяє цій компанії бути затребуваною не тільки в Росії, а і в країнах СНД.

«ПРО-САМ» — замки рязанського заводу лічильно-аналітичних машин, який був створений для виробництва механічних високоточних виробів, таких як: шрифти, лічильні та стенографічні машинки, механічні касові апарати, замки та навіть комп’ютери («Іскра», «Партнер») . Цей завод є найбільшим виробником фурнітури та замків для металевих, дерев’яних та алюмінієвих дверей у Росії. Врізні та накладні замки налічують понад 300 модифікацій: циліндрові, сувальдні, дискові, комбіновані, електромеханічні. Наявність сертифікатів, платинових та золотих медалей підтверджує високу якість продукції.

«MUL-T-LOCK» — замки компанії зі світовим ім’ям Mul-T-Lock Ltd (мультилок), яка є одним із головних членів групи ASSA ABLOY, а також займає лідируючі позиції в десятці компаній, які пропонують високосекретні замки для вхідних металевих дверей. . Тридцятирічний досвід у сфері розробки інноваційних технологій дозволив зареєструвати понад 500 міжнародних патентів у всьому світі на замки, механічні циліндри, навісні замки, верстати та ключі-нарізні машини. 7 підрозділів компанії знаходяться у США, Великій Британії, Франції, Туреччині, Канаді, Аргентині, Чехії.

«AZBE» – замки іспанського виробника AZBE, який є членом світової корпорації Assa Abloy. Компанія Azbe працює з 1921 року. Головним напрямом діяльності є виробництво систем замків та замків високої таємності та міцності. Компанія Azbe – це передове обладнання та професійний колектив. Такі процеси, як контроль якості та виробництво автоматизовані. У підтвердженні якості є сертифікати.

«MOTTURA» — замки італійського виробника важких замків спеціально розроблених для металевих дверей. До асортименту продукції також входять замки для різних вікон та дверей, замки з електроприводом, циліндрові механізми, готельні та побутові сейфи. Високі стандарти якості забезпечують такі фактори, як автоматизоване виробництво, випробувальні лабораторії, розробка нових виробів. Якість продукції підтверджена численними сертифікатами та нагородами.

«CISA» — це замки знаменитого європейського бренду у сфері виробництва систем управління доступом та дверних замків. Засновано фірму CISA у 1926 році. До складу цієї компанії входить 10 заводів. Сертифікати та численні нагороди підтверджують бездоганну якість продукції, що виробляється. Дітищем цієї компанії є електромеханічні замки. Цією компанією була розроблена і запатентована система сувальдного замку з кодом, що перекодується.

«GERDA» — замки польського виробника GERDA, який працює у сфері розробки технологій механічної безпеки. Компанія заснована в 1987 році і пропонує широкий асортимент виробів, таких як: протизламні, металеві, протипожежні двері, врізні, накладні, навісні замки, дверна фурнітура та ін. Європі.

«TESA» — замки іспанського виробника, який займає досить вагому частку ринку в середній ціновій категорії пропонованої продукції. Якість продукції підтверджується сертифікатами міжнародного зразка та є членом корпорації ASSA ABLOY Group. Компанія виробляє спеціальні вогнестійкі двері, різного ступеня складності серцеві механізми, механічні та електромеханічні замки, дверні доводчики, системи безпеки для приміщень та ін.

«CISA — Ельбор» — це замки російсько-італійського підприємства, яке утворилося в результаті злиття двох виробників замків «Ельбор» (Росія) та «CISA» (Італія) і стало найбільшим на території СНД. Вся продукція проходить внутрішній подвійний контроль. Підприємство виготовляє накладні, врізні замки з циліндровими та сувальдними механізмами таємності. 2000 року компанія отримала російську найвищу нагороду за якість.

«VLS» — замки електронно-кодові компанії «ВеріЛок», заснованої в 2000 році. Розробка та впровадження замку зайняла два роки. Ці замки пройшли сертифікацію в Україні та Росії. У системі цих замків застосовуються зчитувальні електронні пристрої замикання та відмикання. Ці замки мають високі властивості захисту проти механічного злому, а також зручні в користуванні. Компанія інтенсивно розширює ринки збуту та незабаром буде представлена ​​у європейських країнах.

«DORI» — це кодові електронно-механічні замки Севастопольського заводу електронно-кодових замків. Ці замки не мають аналогів у всьому світі. Кодові замки Дорі мають 20 унікальних та корисних функцій. Ці функції допомагають користувачеві налаштувати замок під потреби. Ці замки позбавлять вас потреби носити ключі.