Вибираючи броньовані двері, слід звернути увагу на такі моменти:
1. Вибір конструкції броньованих дверей.
Пропонуємо розглянути кілька основних варіантів конструкцій сталевих дверей, такі як:
а) Рама із куточка 50; двері з куточка 35 чи 40; 2 сталеві листи (1,5мм.-2,0 мм.).
б) Рама з куточка 63; двері з куточка 45; 2 сталеві листи (1,5мм.-2,0 мм).
в) Рама із профільної труби 40х20 (40х25); двері із профільної труби 40х20; 2 сталеві листи (1,5мм.-2,0 мм).
г) Рама із профільної труби 60х40 (50х50); двері із профільної труби 40х20 або куточка 40; 2 сталеві листи (1,5мм.-2,0 мм).
Ми рекомендуємо.
Якщо висота сталевих дверей не перевищує 2050 мм, а ширина не більше 900 мм, тоді підійдуть варіанти конструкцій а). та в). із двома петлями на опорних підшипниках.
Якщо двері перевищують описані вище параметри, тоді варіанти б). та г). металоконструкцій із трьома підшипниковими петлями будуть якраз.
Якщо порівнювати конструкції з профільних труб і кутові, то висновок можна зробити наступний: перевага профільних очевидна, так як каркас і рама металевих дверей мають замкнутий контур, тим самим набагато збільшуючи жорсткість.
2. Вибір оздоблення для металевих дверей.
Вибираючи оздоблення для бронедвері зверніть увагу наступні моменти: є умовно звані «теплі» та «холодні» оздоблення.
«Теплі»: МДФ полотна, шкірвініл, вагонка, ДСП плити та натуральна фільонка.
«Холодні»: порошкове та графітове фарбування, ізраїльська термоплівка (антивандальна), нітро фарбування;
Фасадні оздоблення поділяються на стійкі до зовнішнього середовища та не стійкі.
Стійкі: антивандальна плівка, всі види фарбування, вагонка, МДФ полотна вуличні (фарбовані, ламіновані, шпоновані), натуральна фільонка.
Не стійкі: ламіновані МДФ полотна квартирного варіанта, ДСП плити, шкірвініл.
Ми рекомендуємо.
Замовляючи броньовані двері в квартиру треба пам’ятати, що найбільш оптимальним варіантом обробки — це «тепла» обробка з двох сторін або комбінування (внутрішня — «тепла», зовнішня сторона — «холодна»). Наявність інших дверей, крім вхідних металевих, забезпечить додаткову тепло і шумоізоляцію. В цьому випадку можна встановлювати сталеві двері з «холодною» оздобленням з двох сторін.
Всі металеві двері Київ, що контактують із зовнішнім середовищем та експлуатуються у вуличних умовах, повинні знаходитися під навісом або козирком, які захистять їх від прямого потрапляння сонячних променів та від заливання водою.
3. Вибір замків для металевих дверей.
Вибираючи замки для вхідних дверей хочемо звернути вашу увагу на те, що замки для вхідних дверей поділяються на циліндрові та сувальдні. А також можуть бути: багатостороннього замикання (система «краб»), комбіновані (моноблоки — два замки в одному), з перекодуванням.
Сейфові (сувальдні) — це замки, які мають рухливі пластини, які називаються «сувальдами». Ці пластини обмежують рухливість замикаючих ригелів. Досвід показує, що сувальдні замки надійніші, ніж циліндрові. Більша кількість сувальд ускладнює розтин замку.
Циліндрові замки – це замки з кодовим циліндричним механізмом (личинка). Вибудовування комбінацій дрібних елементів по висоті, званих пінами, — і є принцип роботи циліндрового механізму. Ми рекомендуємо.
Досвід роботи показує, що краще на металеві вхідні двері встановлювати два замки, бажано різних типів. Наприклад, верхній — сейфовий (сувальдний), а нижній — серцевинний. Замки з циліндровим механізмом бажано захищати броненакладками, щоб уберегти серцевину від перебивання.